Odsłon : 4 Pobierz jako plik iCal

Miejsce: DBP | Rynek 58 | sala 31
Data: Czwartek 24.10.2024 r. Godz.16:30 - 18:00

24 października 2024 r. | godz. 16:30 - 18:00

DBP | Rynek 58 | III piętro | sala 31 (Biblioteka Romańska)

Obowiązują zapisy na adres:

Wydarzenie w języku białoruskim

Zapraszamy na spotkania integracyjne dzieci różnej narodowości, szczególnie z krajów słowiańskich w wieku szkolnym (10-13 lat). Proponujemy różne formy zajęć (warsztaty, dyskusje, wycieczki, itp.), w trakcie których uczestnicy poznają literaturę, kulturę i tradycje wielu krajów. Będą miały również okazję do kreatywnej zabawy, możliwość zagrania w gry logiczne, czy wysłuchania fragmentów ciekawych książek.

Tym razem wybierzemy się do świata fantazji na Cudowną Wyspę. Sami sprawdzicie czy będzie jak w bajkach i baśniach. Jeśli jesteście ciekawi co to za wyspa i gdzie się znajduje, musicie koniecznie nas odwiedzić.

Zapraszamy!

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy na adres: .

Prowadząca: Alesia Tarasenka.

На інтэграцыйныя сустрэчы запрашаем дзяцей розных нацыянальнасцей, асабліва са славянскіх краін, школьнага ўзросту (10-13 гадоў). Мы прапануем розныя формы заняткаў (майстар-класы, дыскусіі, вандроўкі і інш.), падчас якіх удзельнікі знаёмяцца з літаратурай, культурай і традыцыямі многіх краін. Таксама ў іх будзе магчымасць творча павесяліцца, пагуляць у лагічныя гульні або паслухаць фрагменты цікавых кніг.

На гэты раз мы адправімся ў свет фэнтэзі, цудоўны востраў па матывах казак. Калі вам цікава, што гэта за востраў і дзе ён знаходзіцца, вы павінны наведаць нас.

Колькасць месцаў абмежаваная.

Патрабуецца рэгістрацыя

Uczestnictwo w Wydarzeniu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na utrwalanie i wykorzystanie wizerunku uczestnika zgodnie z Regulaminem.

W razie wątpliwości sprawdź godziny pracy lub skontaktuj się z wybranym działem biblioteki.